Број на оглас: 2587210
Објавен на: 21.06.2019, 12:46
1 / 6

Се продаваат 4 градежни плацеви со имотен лист во Прилеп

24 € Цената не е фиксна
Квадратура:
830 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат 4 плацеви за градба на куќи во Прилеп. Плацевите се наоѓаат во местото Поводеници, после градски базен од десна страна. Секоја парцела има засебен имотен лист и извод за план за градба од општина Прилеп - ДУП.