Број на оглас: 2586434
Објавен на: 14.12.2019, 15:20
1 / 9

Korpi za bager

25 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Korpa za bager CAT 330 za kamen 120cm siroka CAT 312 80cm HITACHI ZAXIS 160cm 2m3 KOMATSU 120cm 1m3 I dosta drugi korpi pomali