Број на оглас: 2584617
Објавен на: 13.09.2018, 15:07
1 / 2

Gradezno zemjiste ind.zona Sacevo.Prv red

49 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
3996 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Posle luk oil prema Dabile.za podetalni informacii na mob. Cist imoten list 7419/1
7419/2