Број на оглас: 2583524
Објавен на: 24.09.2020, 11:41
1 / 11

masinsko vodeno cistenje na kanalizacija

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Санитарии водовод клима парно

Вид на оглас: Се продава


masinsko vodeno cistenje pod visok pritisok na kanalizacija proektiranje i izvedba na vodovod,kanalizacija i sanitarija cistenje na bojleri

077642699