Број на оглас: 2582161
Објавен на: 04.09.2018, 16:34
1 / 6

NAJRODAVANIOT VELOSIPED VIPER

9.900 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


▪️Најпродаваниот VIPER XM-26'' ☑️

⚠️ Плаќање на 6 рати без камата со кред.картички од Стопанска банка ⚠️

➡️ Промо Цена : 9.900 ден ☑️
➡️ Гратис : Сајла за заклучување ☑️
➡️ Гратис : Достава до дома 🚛

▪️Кочници: Диск напред - Диск позади ☑️
▪️ Менувачи: SHIMANO Tourney 21 брзини ☑️
▪️ Вилушка: Амортизер ☑️
▪️ Педали: Алуминиумски ☑️
▪️ Тркало: 26'' Алиминиум -дупли бандаж ☑️
▪️ Рам: 19" (L) ☑️
▪️ Гаранција: 1 год ☑️

ГСГ КОМПАНИ ДОО
Ул.М.Тито бр.123
Неготино

За порачки на тел: 075/420-055

FB: MOTO CENTAR GSG COMPANY

Потврден огласувач
 GSG Company (претпријатие)