Број на оглас: 2579103
Објавен на: 25.01.2019, 14:18
1 / 4

Апартмани во Центарот на Крушево

1 €
Квадратура:
60 m²
Спрат:
1
Греење:
Централо

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава апартман во самиот центар на град Крушево со сопствено купатило, кујна, кабелска и Wi-Fi!