Број на оглас: 2578099
Објавен на: 25.06.2018, 20:29
1 / 3

HDMI VGA adapter za monitor

400 МКД Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Вид на оглас: Се продава


Потполно нови адаптери за конектирање на вашиот VGA монитор на HDMI излез.

Адаптерите се во Велес, праќам по карго на ваш трошок.

Цената е фиксна.