Број на оглас: 2577574
Објавен на: 10.12.2018, 19:27
1 / 3

se prodava

2.300 € Цената не е фиксна
Марка:
Останати марки
Вид:
Туринг
Година:
1980
Модел:
DKW 200 rt
Километри:
5000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


se prodava DKW 200 rt so mnogu rezervni delovi 1953 godina.
telefon za kontakt 078 444 841 Baze