Број на оглас: 2577261
Објавен на: 17.05.2019, 04:35
1 / 1

Se prodava kujca a mozna e i zamena za stan

62.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
9
Квадратура:
300 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Нема
Дворна површина:
400 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Празен
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
3
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
Vojvodnska

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava kujca 2 sprata i potkovje a mozna e i zamena za stan so vasa doplata kujcata e na vojvodinska na 100 m od novata altobuska na glavnata ulica kon tocila