Број на оглас: 2577230
Објавен на: 13.06.2019, 09:37
1 / 8

ДНЕВНО ИЗДАВАЊЕ НА СТАН

1 €
Број на соби:
3
Квадратура:
75 m²
Греење:
Централно
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2015
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Dimitar Vlahov

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Станот се издава дневно. идеално сместубање за вашите гости, бизнис партнери итн. Се дава и за краток престој.
станот е 75м2 и е комплетно наместен ...