Број на оглас: 2576878
Објавен на: 08.08.2020, 17:54
1 / 6

NISAN QASHQAI 2.0DCI 4×4

5.500 €
Марка:
Nissan
Модел:
Qashqai
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam nisan qashqai 2.0dci 4×4 150ks so ful oprema vo odlicna sostojba reg na bg tablici moze da se carine