Број на оглас: 2576744
Објавен на: 15.02.2019, 10:26
1 / 12

Toyota Yaris 2006

5.500 € Цената е фиксна
Марка:
Toyota
Модел:
Yaris
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Toyota Yaris 1.4 d4d Model 2009 VO MAK.DOKUMENTI 2006
-KLIMA
-ELEKTRIKA NA STAKLA,RETROVIZORI
-RADIO CD/MP3 FABRICKO SO KOMANDI NA VOLAN
-BORD KOM
-AIR BAG X 4
-ABS,ESP
-EKSTRA GUMI
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
- 2 ORGINALNI KLUCEVI
-NOV AKUMULATOR SO 1 GODINA GARANCIJA

REGISTRIRANO VOZILO DO 02.2019 GODINA NAPRAVEN OSNOVEN SERVIS MASLO FILTRI

Потврден огласувач
 Noelias Auto Plac Resen