Број на оглас: 2574880
Објавен на: 21.01.2019, 02:31
1 / 6

НИВА - ДОЈРАН

4 €
Квадратура:
8343 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА НИВА,СО МОЖНОСТ ДА СЕ УРБАНИЗИРА И ПРЕТВОРИ ВО ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА .ЛОЦИРАНА Е НА СЕВЕРНИОТ БРЕГ ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА ОД ЕЗЕРОТО ОД ОКОЛУ 300(МЕТРИ) СО ПОВРШИНА ОД 8.343М2 ,НА САМО 2КМ ОД РЕГИОНАЛНИОТ ПАТ (ВАЛАНДОВО -ГРАНИЧЕН ПРЕМИН СТАР ДОЈРАН).
TEL.078 -214- 258