Број на оглас: 2574486
Објавен на: 22.06.2018, 16:43
1 / 8

FORD MONDEO 1.8D

1.400 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Ford
Модел:
Mondeo
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2018
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA FORD MONDEO 1.8D REGISTRIRAN DO 08.2018 VO ODLICNA SOSTOJBA SERVISIRAN REDOVNO
POSEDUVA KLIMA ABS AIR BAG SO 4 NOVI GUMI SO MNOGU MALA POTROSUVACKA MOTOROT RABOTI KAKO SEIKO SAT
KONTAKT TEL. : ***075-643-833***
***075-643-833***
***075-643-833***