Број на оглас: 2572739
Објавен на: 28.02.2021, 17:39
1 / 8

Velosiped Profesionalen

300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Profesionalen velosiped so karbonski viluski Michelin gumi campagnoli delovi na poznatiot velosipedist Gilberti Simoni.

Velicina L
Cena fiksna 300 euro