Број на оглас: 2572187
Објавен на: 11.01.2019, 17:01
1 / 9

GOLF 5 1.9TDI 77KW/105KS ODLICEN NAVI

4.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


GOLF 5 1.9TDI 77KW/105KS UVOZ OD HOLANDIJA EXTRA SOSTOJBA ORIGINALNI KM MNOGU OPREMA FABRICKA NAVIgacija registrirana cela godina