Број на оглас: 2571078
Објавен на: 08.04.2021, 16:45
1 / 11

OPEL ASTRA H 1.7 cdti **COSMO PAKET**

3.500 € 3.700 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Astra H 1.7 CDTI od 2005 godina,
Voziloto e vo odlicna sostojba i e redovno odrzuvano.Сменет замаец, потисна плоча и друг лагер.
Registrirano do 30.04.2021 god. so zelen karton.