Број на оглас: 2569882
Објавен на: 13.07.2019, 13:46

PLAC VO VOLKOVO

28 € Цената не е фиксна
Квадратура:
450 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac vo volkovo 450 kvadrati na dobra lokacija blizu kartingot na 150m od glavnata ulica kade pominuva linijata 22 , vo gradezen reon 28 evra po kvadrat cenata ne e fiksna tel 078/387-577