Број на оглас: 2568702
Објавен на: 23.02.2021, 21:02
1 / 6

ИМПЕРИЈА – Стан 50м²

41.000 €
Број на соби:
2
Квадратура:
50 m²
Греење:
Друго
Спрат:
6 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Полу наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
ohrid
ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Охрид

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Шифра Б 83/9
Се продава стан (новоградба) со површина 50м²,со распоред – дневна,трпезарија,кујна, спална,купатло,ходник,тераса.
Кат – 6 со лифт
Орјентација - југ-исток
Станот се наоѓа во населба Билјанини Извори (5-7 минути пеш до кеј на езеро).
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771