Број на оглас: 2567844
Објавен на: 26.03.2020, 14:27
1 / 4

Kompresor za Klima za Land Rover

80 €
Марка:
LandRover
Модел:
Land rover Freelander
Tип на делови:
Клима уреди

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Ispraven kompresor za Land rover .Kupen od Solun po greska Model na kompresorot Denso