Број на оглас: 2566812
Објавен на: 13.08.2018, 23:24
1 / 5

GUMI 315/80/22.5

240 € Цената е фиксна 340 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


GUMI FULDA 315/80/22,5
Gumite se skoro novi malce vozeni
Na ovoj broj 078'596'000