Број на оглас: 2566660
Објавен на: 30.06.2020, 23:49
1 / 1

Se bara sofer za rabota vo SVEDSKA firma !

По Договор Цената не е фиксна
Категорија:
Возачи, Транспорт, Шпедиција
Пол :
Не е важно
Образование:
Не е важно
Возачка дозвола:
Не е важно
Познавање на јазици:
Не е важно
Компјутерски вештини :
Не е важно

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Potrebni dokumenti:
-BG passport;
-BG vozacka E-kategorija
-BG Kompetetnost

Se vozi samo vnatresno Svedska


vozac sofer