Број на оглас: 2566165
Објавен на: 12.01.2019, 08:58
1 / 2

Iveco Stralis euro 5 i poluprikolka Schmitz

1 € 8.150 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Iveco Stralis euro 5 2007g registracija cela godina nova turbina i dr.