Број на оглас: 2566095
Објавен на: 26.02.2019, 19:23
1 / 7

Pojacalo, Tuner, Deck, Cd-player, Dvd, Zvucnici

1.000 € Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Аудио и видео продукција

Вид на оглас: Се продава


Pojacalo Yamaha, Tuner Sony, Deck Aiwa, Cd-player Sony, Dvd Lg so Zvucnici 5+1, Zvucnici Carwin-Vega 2 kom, Video Recorder Panasonic.
Se prodavaat samo komplet !