Број на оглас: 2563907
Објавен на: 11.05.2019, 09:00
1 / 8

IZDAVAM APARTMAN

1 €
Број на соби:
3
Квадратура:
75 m²
Греење:
Централно
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2015
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југозапад

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava dnevno Apartman od 75m2.
Apartmanot e kompletno namesten....
Idealno smestuvanje za vasite gosti,biznis partneri itn. moze i za kratok prestoj.
Tel. 078984367