Број на оглас: 2558437
Објавен на: 01.01.2019, 22:00
1 / 5

STUDIO-APARTMAN

15 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


SE IZDAVA STUDIO APARTMAN ZA 2 LICA.SOPSTVEN VLEZ.KUPATILO SO TUSH KABINA. KOMPLET KUJNA SO PRIBOR, FREE WI-FI , TV SO KABLOVSKA. TERASA. PARKING.......