Број на оглас: 2558140
Објавен на: 19.02.2020, 08:38
1 / 12

REMEN ZA VRZUVANJE KUCE NA BEZBEDNOSEN POJAS VO AVTOMOBIL

350 МКД Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


- Сосема нов и висок квалитет. помага на вас и вашето куче или мачка да ја задржи безбедно за време на возење.
вашите миленици можат да седат или стојат самостојно и безбедно во автомобилот
Направено од добар квалитетен пресуван најлон ткаенина.
Ширина: 2.5 cm
Големина: 70cm x 2.5 cm.
Боја: црна или црвена ВРШАМ ДОСТАВА ПРЕКУ КАРГО ЕКСПРЕС ИЛИ БРЗА ПРАТКА СЕКОЈ ДЕН ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА. 070-798-247 077735790