Број на оглас: 2558085
Објавен на: 13.01.2019, 18:25
1 / 1

plac

35 € Цената е фиксна
Квадратура:
470 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Placevite se naogjat vo blizina na 'Gradski Porti'