Број на оглас: 2557819
Објавен на: 17.08.2019, 09:10
1 / 12

Apartments Nemo DeLuxe

40 € Цената не е фиксна 45 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


Резервирајте на време!!!

До 01.07 СУПЕР цена од 35 евра за ноќевање!!

Нови, луксузни апартмани во центар на Охрид, на само 2 минути од езеро, комплетно опремени со: кујна со дневна соба, спална соба, купатило, со површина на апартман од 50m2. Бесплатен интернет во целиот објект, лифт, клима уред, кабелска ТВ, паркинг.
Резервации на 071 231 071

Одлични претсезонски попусти!