Број на оглас: 2556695
Објавен на: 22.05.2019, 08:11
1 / 4

Kuka karabina vo Madzer Male Bitola

45.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
9
Квадратура:
92 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Нема
Дворна површина:
8 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Во градба
Опрема:
Празен
Година на градба:
2018
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
3
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
madzer male

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava kuka karabina tri kata plus potkrovje 92M2 baza na dobro mesto madzer male nova gradba planski samo seriozni ponudi, moze i zamena za kuka, stan so prednost vo skopje, struga, ohrid, ili plac ili niva, nivi vo Bitola ili Skopje. Isto taka mozi i drugi realni zameni, kompenzacii so nedvizen imot vo Bitola, Skopje, Ohrid, Struga.