Број на оглас: 2553793
Објавен на: 12.12.2018, 17:13
1 / 3

Откуп на неисправни ЛЦД и ЛЕД телевизори

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Останато
Производ:
Останато
Големина:
Поголемо од132 cm

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Откуп на неисправни ЛЦД и ЛЕД телевизори . Со скршен екран ,изгорена матична ,оштетен од струен удар итн.

КОНТАКТ ПО МОЖНОСТ НА ВИБЕР СО СЛИКА И ОПИС .