Број на оглас: 2552964
Објавен на: 07.07.2020, 20:53
1 / 2

СЕ ПРОДАВА НИВА ПОКРАЈ АВТОПАТОТ ГЕВГЕЛИЈА-СКОПЈЕ 5,306 м2 .

12 € Цената не е фиксна
Квадратура:
5306 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава нива со површина од 5306 м2, парцела 2238/14,15,16,која се граничи со автопатот Гевгелија-Скопје.
Цена 12 еур м2..
Контакт тел.Гевгелија - Владо 075/510-236,
Скопје: Кирил 075/543-554