Број на оглас: 2551551
Објавен на: 07.04.2019, 16:47
1 / 3

Купувам Citroen Dyane

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Citroen
Модел:
Dyane
Година:
1980
Гориво:
Бензин
Километри:
500000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2016
Сила на моторот:
99 kw / 135 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се бара


Купувам citroen dyane дајте понуда по можност да е сочувана