Број на оглас: 2550287
Објавен на: 25.04.2019, 14:57
1 / 7

Reno megan

1.200 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Renault
Модел:
Megane
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo dobra sostojba napraveno i e servis so nova turbina fale akolumator