Број на оглас: 2549184
Објавен на: 18.08.2019, 21:47
1 / 4

Икона / Икони изработени на бакар

1.250 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Декоративна уметност

Вид на оглас: Се продава


Праќам и по карго
Цена 1300 ден.
Одлични за дома или поклон
Ikona / ikoni / bakar