Број на оглас: 2548838
Објавен на: 11.09.2018, 13:27
1 / 7

MAN

По Договор
Влатко
Македонски Брод

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Се продава MAN 1 камион во одлична состојба
- камионот е произведен 1986 година
- дизел
- диференцијал голема Европа
- Miler Kiper
- увезен од Холандија 2000-та година како специјално возило чистач на снег
- регистрација 10 000 денари
КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 071/367-165