Број на оглас: 2548745
Објавен на: 01.08.2018, 13:00
1 / 12

Apartman GOLF - Star Dojran

25 € Цената не е фиксна
Квадратура:
30 m²
Број на соби:
1
Греење:
Струја
Наместена:
Да

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се изнајмува


За вистински одмор во апартман со 4 легла, комлетно уреден со клима, ТВ, интернет, базен и скара. Цена од 25 ЕВРА во зависност од сезоната и бројот на гости.
Слободни термини 2018 год :

СЕПТЕМВРИ 1 до 25.

Број за контакт 071 222 426.