Број на оглас: 2548745
Објавен на: 22.06.2018, 13:00
1 / 12

Apartman GOLF - Star Dojran

20 € Цената не е фиксна 30 €
Квадратура:
30 m²
Број на соби:
1
Греење:
Струја
Наместена:
Да

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се изнајмува


За вистински одмор во апартман со 4 легла, комлетно уреден со клима, ТВ, интернет, базен и скара. Цена од 20 ЕВРА во зависност од сезоната и бројот на гости.
Слободни термини 2018 год :
ЈУНИ од 10 до 23,
ЈУЛИ од 09 до 28,
АВГУСТ 26 до 30.
СЕПТЕМВРИ 1 до 30.

Број за контакт 071 222 426.