Број на оглас: 254813
Објавен на: 05.03.2021, 16:21
1 / 10

СЕРВИС И ПОПРАВКА НА ЛАП ТОП МОНИТОРИ КОМПЈУТЕРИ И ДР

999 МКД Цената не е фиксна
Производител:
Останато
Xaрд диск HDD:
500 GB
РАМ Меморија:
16 GB и повеќе
Модел на процесор:
Intel Core i7
Тип на хaрд диск:
SSD
Големина на екран:
15 - 16 инчи
Goran
ul zil vern
Кисела Вода, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


ПОПРАВКА НА ЛАП ТОП,ПОПРАВКА И НА СИТЕ АДАПТЕРИ ОД ВАШИТЕ ЛАП ТОПОВИ И , МОНИТОРИ, И СОВТВЕРСКА ИНТЕРВЕНЦИЈА И РЕДОВЕН СЕРВИС НАЈ ЕВТИНО ВО ГРАДОВ И , АВТО ЦД ,ДЕКОДИРАЊЕ И ПОПРАВКА НА АВТО ЦД,КИНЕСКИ РАДИЈА НЕ СЕРВИСИРАМ,Delovi za Laptopi, Display -Ekrani , Hard Diskovi ,adapteri Moze i so moja montaza ЦЕНИ ПО ДОГОВОР
(остранување хардверски проблеми, чистење од прашина, чистење од вируси, инсталација на Оперативни системи, 7, 8,10 софтверско средување и др.)Исто така вршим софтверска интервенција на лаптопи.чистење од вируси, инсталација на оперативен систем-INSTALIRANJE WINDOWS NA LAPTOPI KOI NEMAT CD-ROM I KOMPJUTERI KOI NEMAT CD-ROM mail// gorangogocv@gmail.com