Број на оглас: 2547667
Објавен на: 25.03.2019, 17:23
1 / 7

Renault Kangoo 1.5dci Alize 2004 god

2.600 € Цената не е фиксна 3.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Renault
Модел:
Kangoo
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Renault Kango 1.5dci 2004 god 60kw crno so soncev krov i so zatemneti stakla.Voziloto e model Alize-Panorama povekenamensko vo mnogu dobra sostojba.Idealno za mal biznis ili za pogolema familija.
Poseduva:
4 novi letni gumi,servo,klima,cd napraven full servis vredi da se pogleda
NA OVOJ BROJ KONTAKTIRAJ TE
HRISTINA. 078724409