Број на оглас: 2546308
Објавен на: 14.02.2019, 10:15
1 / 11

SKODA ROOMSTER 1.4 TDI

По Договор Цената е фиксна
Марка:
Skoda
Модел:
Roomster
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2017
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SKODA ROOMSTER 1.4 TDI
-GODINA NA PROIZVODSTVO(2007)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMA;
-ABS;
-AIR BAG;
-ALARM;
-SERVO VOLAN;
-CD PLAYER;
-BORD KOMJUTER;
-METALIK BOJA;
-ELEKTRIKA NA PROZORCITE;
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE;
-NOVI GUMI;
-MALA POTROSUVACKA;
-VOZILOTO E UVOZ OD ITALIJA;\
-SERVISNA KNISKA;
---------P L A T E N I S E S I T E D A V A C K I D O R E G I S T R A C I J A------
----------I N F O:(075/858-420)---------