Број на оглас: 2546255
Објавен на: 16.02.2019, 11:42
1 / 1

KTM 250

2.350 €
Марка:
KTM
Вид:
Крос/Ендуро
Година:
2009
Модел:
250

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


ktm 250