Број на оглас: 2545893
Објавен на: 13.02.2020, 19:54
1 / 2

nevestinski fustan

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Tип на облека:
Фустани
Големина:
M
Боја:
Бела

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Вид на оглас: Се продава


iznajmuvam prodavam nevestinski fustan ,za poveke informacii javetese na : 078-446-096