Број на оглас: 2545844
Објавен на: 13.06.2018, 18:26
1 / 3

se prodava fiat stilo moze i zamena

2.100 € Цената не е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Stilo
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2018
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


avtomobilot e vo odlichna vozna sostojba ima karoseriski ostetuvanja na zadniot branik. napraven servis pred 2000 km motorot e vo odlichna sostojba,klima,abs,elektrika na prozori, 4top M+S gumi mozete da go vidite vo bilo koe vreme. Reg. 15.05.2019 + zelen karton mozna zamena za benzinec