Број на оглас: 2545776
Објавен на: 24.05.2018, 16:09
1 / 11

Stan, Apartman za izdavanje vo Ohrid

350 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


Се издава стан - апартман во Охрид.
Станот се наоѓа на 5 минути пешачење
од градската плажа и 10 минути пешачење
од центарот на градот. Зградата си има
сопствен паркинг.
Cenataza za period od10 dena vo mesec juni e:
1-10 juni - za 4 lica= 5 000 denari
10-20 juni- za 4 lica=6 000 denari
20-30 juni- 4 lica=6 000
ИНФОРМАЦИИ ИСКЛУЧИВО НА ТЕЛЕФОН
070/372-058