Број на оглас: 2545347
Објавен на: 16.06.2018, 13:38
1 / 12

se izdava sprat za turisti vo centar na Krusevo

1 €
Квадратура:
80 m²
Спрат:
1
Греење:
Друго

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


se izdava Apartman za turisti vo centar na Krusevo
-kujna
-kupatilo
-wi-fi
-DTV 130 kanali smart TV
-golema terasa