Број на оглас: 2543635
Објавен на: 23.05.2020, 19:29

prodavam plac

8.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
1000 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се наоѓа близу здраствен дом-Валандово.Парцелата е влезена во новиот урбанистички план.Дадената локација согласно новиот генерален и детален урбанистички план,ќе биде наменета за изградба на објекти за домување, и останати објекти кои ќе сака да ги гради поседователот на парцелата.