Број на оглас: 2543585
Објавен на: 20.10.2018, 10:31
1 / 11

AUDI A4 1.9 TDI 116KS--O C A R I N E T O--

По Договор Цената е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2017
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A4 1.9 TDI 116KS--O C A R I N E T O--
-GODINA NA PROIZVODSTVO(2005)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMATRONIC;
-ABS;
-AIR BAG;
-ALARM;
-SERVO VOLAN;
-BORD KOMPJUTER;
-ELEKTRIKA NA PROZORCITE;
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORITE;
-CENTRALNO ZAKLCUVANJE;
-METALIK BOJA;
-HALOGENKI;
-CD PLAYER;
-ESP;
-NOVI GUMI;
-ALUMINIUMSKI BANDAZI;
-DVA KLUCA;
-MALA POTROSUVACKA;
-NAPRAVEN E KOMPLETEN SERVIS;
-VOZILOTO E UVOZ OD ITALIJA;
---------P L A T E N I S E S I T E D A V A C K I D O R E G I S T R A C I J A------
---------I N F O:(075/858-420)-------