Број на оглас: 2542008
Објавен на: 05.04.2020, 09:30
1 / 6

citroen c3 1.4hdi

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam c3 1.4hdi 2003g vo delovi na stranski dokumenti informacii na tel078.845.983 /070.522.689