Број на оглас: 2540920
Објавен на: 19.08.2018, 04:21
1 / 8

prodavam kuka

По Договор
Број на соби:
3
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Струја
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1990
Година на реновирање:
1990
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
goce delcev br 79

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


kukata se naoga nad avtobuskata stanica - za poveke inf. javete se na 078 - 311 - 301 bosilka - moze i zamena za stan ---