Број на оглас: 2540592
Објавен на: 17.05.2018, 18:16
1 / 9

JETTA GOLF PASSAT

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Jetta
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2017
Сила на моторот:
78 kw / 106 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava jetta od 2 gazda so realni 170 000 km kupena od porshe makedonija so 2 para gumi i bandasi zelen karton smeneto ilje filtri
7000 evra